ZAHRADNÍ PYTLE

Náš obchod nabízí zahradní pytle na suroviny jako kámen, štěrk a písek, stejně jako pytle na kůru, zeminu nebo rašelinu. Jsou ideální pro ochranu zboží během dopravy a jeho skladování – chrání ho před vlhkostí a znečištěním. Skladování sypkých materiálů v pytli je pohodlné a praktické řešení pro každého.

Zahradní pytle vyrábíme z LDPE fólie s nízkou hustotou, díky čemuž jsou dostatečně odolné vůči proražení a natažení. Pytle na kámen, štěrk a písek jsou k dispozici v oblíbených kapacitách 20 a 25 kg. Pytle na kůru, zeminu, rašelinu jsou k dispozici v oblíbených kapacitách 60 a 80 l. Je také možné vyrábět pytle v jiných kapacitách, od 5 do 50 kg nebo 20 do 120 l.

FÓLIOVÉ SÁČKY PRO ZAHRADU

Ve společnosti Folmi vyrábíme silné a odolné fóliové sáčky, které jsou skvělé nejen pro jarní a podzimní úklid v zahradě, ale také pro skladování zahradních nástrojů v zimě. Díky svým vlastnostem mohou naše zahradní pytle sloužit k balení sečených listů, posekané trávy, ale také k přenášení těžších obsahů, např. zeminy pro doplnění záhonů nebo kamenů pro dekoraci zahrad. Naše zahradní pytle jsou silné a odolné vůči vlhkosti, takže nástroje balené v nich mohou strávit celou zimu venku a nemusíme se obávat poškození jejich kovových nebo dřevěných částí - na jaře jsou připravené k opětovnému použití.

Námi vyráběné fóliové pytle najdou uplatnění v každém zahradním centru nebo distribučním centru, které provozují prodej pytelovaných výrobků. Zahradní pytle jsou k dispozici v našem obchodě v široké škále barev. Výrobky vyrábíme z originální suroviny - vysoce průhledné, stejně jako vysoce kvalitního regranulátu.

Nabízíme také pytle s možností individuálního jedno- nebo vícebarevného potisku, aby splňovaly očekávání našich zákazníků.

Těšíme se na vás!


FAQ

Z čeho jsou vyráběny zahradní pytle?

Zahradní pytle jsou vyráběny z odolné LDPE fólie vyrobené z polyethylenu s nízkou hustotou, což zajišťuje jejich pružnost i při nízkých teplotách, jsou ohebné a měkké, zároveň však vynikají skvělou tuhostí. To nám umožňuje je používat pro skladování a přepravu kůry, písku, zeminy, kamene a dalších zboží a surovin.

Mohou se fóliové zahradní pytle využívat jiným způsobem?

Kromě kategorií se zahradní pytle mohou využívat například i pro skladování zahradních nástrojů, protože chrání jejich dřevěné části před vlhkostí a hnilobou. Mohou být také použity k balení suchých listů, trávy nebo uklizených suchých větví během zahradnických prací v průběhu celého roku.

Jak uzavřít pytel na štěrk nebo jiné zboží pro bezpečné skladování nebo přepravu?

Fóliové pytle na štěrk lze těsně uzavřít pomocí speciálního zařízení zvaného svařovadlo, vytvořit jednoduchý nebo dvojitý svar, který je ještě odolnější. V domácích podmínkách lze jakýkoli pytel jednoduše pevně uvázat provázkem nebo jiným odolným materiálem pro pohodlné skladování potřebných produktů v nich.

Jsou zahradní pytle trvanlivé?

Naše fóliové pytle na štěrk se liší tloušťkou, která se určuje pomocí mikronů - to je jejich nejdůležitější parametr odrážející jejich trvanlivost. Například pytle na kůru, zeminu a rašelinu mají tloušťku 85-95 mikronů, zatímco fóliové pytle na kámen mají až 150 mikronů tlusté, proto je tak důležité vybrat produkt podle jeho určení.
HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!