Sáčky a fólie pro kontakt s potravinami s certifikátem

V naší nabídce najdete odolné potravinové sáčky vyrobené z kvalitní HDPE fólie, určené k balení potravin. Mají certifikát PZH, který umožňuje kontakt s potravinářskými výrobky. Díky tomu je můžete využít k balení potravin a průmyslových výrobků, protože efektivně chrání produkt před vlhkostí a nečistotami, což usnadňuje skladování a dopravu.

Fóliové obaly s certifikátem lze použít v potravinářském průmyslu, např. v obchodech a supermarktech jako obaly na pečivo, vážené výrobky, ovoce nebo zeleninu, ale také na sýry a uzeniny prodávané na plátky. Potravinové sáčky jsou také nezbytné v cukrárnách, gastronomii - plní roli jak jednorázových fóliových sáčků, nákupních tašek, tak i větších tašek určených k balení potravin. Fólii s certifikátem lze také použít v zemědělství, zahradnictví a chemickém průmyslu.

VÝHODY FÓLIOVÝCH SÁČKŮ NA POTRAVINY

Jsou odolné vůči nízkým teplotám, chrání před pronikáním pachů, zvlhčením nebo pronikáním bakterií. Fóliové obaly s certifikátem lze použít k balení sypkých výrobků, aby byly během dopravy 100% bezpečné. Jak uzavřít sáček? Můžete použít speciální zavařovačku nebo pásku na fóliové sáčky.

FÓLIOVÉ SÁČKY PRO KONTAKT S POTRAVINAMI - POUŽITÍ

Každý výrobce sáčků na potraviny by měl dbát na vysokou kvalitu materiálů, z nichž jsou jeho výrobky vyrobeny. Je to důležité, protože fóliové sáčky pro kontakt s potravinami slouží k uskladnění jídla, které později přijde na naše stoly. Fóliové sáčky mají mnoho výhod a jsou ideální pro balení výrobků v obchodech i pro skladování potravin v domácnostech.

Fóliové sáčky v potravinářském průmyslu

V současné době je těžké najít obaly, které by byly populárnější než fóliové. Používají se v mnoha odvětvích a můžeme je najít na regálech v téměř každém obchodě. Nacházejí uplatnění jako fóliové sáčky pro cukrárny nebo fóliové sáčky pro pekárny, do kterých se balí chleba, housky nebo sušenky, aby zůstaly co nejdéle čerstvé. Z toho samého důvodu se fóliové sáčky na sýry používají k hermetickému balení výrobků, které se poté dopravují do obchodů nebo našich domovů. Mnoho podnikatelů si vybírá průhledné tašky, aby usnadnili zákazníkům výběr výrobků.

Fóliové sáčky v domácnosti

Takzvané "fóliovky" jsou velmi populární v mnoha polských domácnostech. Fóliové sáčky na uzeniny, které si s sebou přinášíme z obchodu, mají zajišťovat masovým výrobkům delší trvanlivost a záruku nejvyšší kvality. Mnoho lidí v letním období skladuje mnoho výrobků, které poté skladují v lednici nebo mrazničce. Fóliové sáčky na ovoce a zeleninu jsou v tomto ohledu velmi užitečné, protože v nich můžete po celý rok skladovat sezónní produkty.

FAQ

  1. Kde najdou uplatnění potravinové fóliové sáčky?

    Můžete je použít k balení potravin a průmyslových výrobků, např. v obchodech a supermarktech jako obaly pro vážené výrobky, pečivo, ovoce, zeleninu, sýry a další. Potravinové fóliové sáčky jsou nezbytné v cukrárnách a jiných oblastech gastronomie. Mohou být také použity mimo potravinářský průmysl, např. v galanteriích, obchodech s dekoracemi, drobnými doplňky, v knihkupectví, papírnictví nebo v obchodech s kovovými výrobky, a dokonce i doma, kde bezpečně uchovávají potraviny v lednici nebo mrazničce.

  2. Jaké materiály se používají k výrobě sáčků?

    Potravinové fóliové sáčky se vyrábějí z vysoce kvalitního polyethylenu, konkrétně HDPE, což je pevný a mechanicky odolný materiál. Co je polyethylen? Jedná se o plastický materiál označený symbolem PE, který vzniká polymerací ethenu. Je flexibilní, termoplastický a průhledný, a proto se používá pro ochranu různých výrobků. Z polyethylenu se vyrábí LDPE a HDPE fólie, které se liší pouze hustotou - LDPE je méně hustý než HDPE. HDPE fólii lze poznat podle toho, že chrastí, je tenčí a méně pružná.

  3. Jsou na sáčcích provedeny potisky?

    Potravinové fóliové sáčky s certifikátem mohou být potištěny individuálním potiskem, stejně jako ostatní produkty v naší nabídce. Může jít o potisk znázorňující obsah sáčku, výrobce, název obchodu nebo propagační grafiku, v závislosti na vašich potřebách. Potisk může být jednobarevný nebo vícebarevný - všechny detaily a možnosti potisku HDPE fólie je třeba konzultovat před zadáním objednávky.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!