PYTLE NA UHLÍ

Jsme specialisté na výrobu fóliových pytlů pro balení materiálů jako je uhlí, ekohrášek, mleté, pelety a brikety. Tyto pytle jsou klíčové pro správný transport, bezpečné skladování a zachování všech vlastností daného zboží. Pytle na uhlí a další palivové produkty najdou své uplatnění v každém distribučním centru, skladu paliva a také v domácnostech.

PYTLE NA UHLÍ S POTISKEM

Vyrábíme fóliové pytle na uhlí standardních kapacit (10, 20, 25 kg), ale také na míru - v rozmezí od 5 do 50 kg. Abychom vyhověli požadavkům zákazníků, mohou naše produkty také obsahovat jednobarevné nebo vícebarevné tisky s logem firmy nebo názvem. To značku udělá více rozpoznatelnou, spojenou s nejvyšší kvalitou. Na pytle tiskneme flexotiskem i sítotiskem, což je trvanlivé a estetické. Spolupracujeme s profesionálními grafickými studiemi a tiskovými přípravami, díky čemuž snadno zrealizujeme vámi požadovaný projekt.

TRVANLIVÉ PYTLE PRO EKOHRÁŠEK

Pytle na ekohrášek, ořechy, brikety a pelety, které vyrábíme, se vyznačují vysokou odolností a trvanlivostí - k jejich výrobě používáme nejlepší materiál. Tak budete mít jistotu, že zboží se během přepravy a skladování nepoškodí ani nerozpadne. Také vyrábíme pytle s makro nebo mikroperforací, což zajišťuje dýchání produktů.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 1. Kde se používají fóliové pytle na uhlí?

  Naše fóliové pytle na palivo najdou své uplatnění v každém skladu paliva a distribučním centru, které prodávají palivo v pytli. Pytle na palivo jsou k dispozici v našem obchodě v široké škále barev. To, jaký pytel na uhlí si vybrat, závisí na sortimentu uhlí a na tom, kde a v jakém množství ho budeme skladovat.

 2. aká je cena pytlů na uhlí?

  Ceny pytlů na palivo se liší podle množství objednaných výrobků a velikosti pytlů. Abychom vyhověli vašim požadavkům, připravili jsme také pytle na palivo s možností jednobarevného nebo vícebarevného tisku na zakázku.

 3. Jaký pytel na ekohrášek vybrat?

  Velikost pytle by měla být individuálně přizpůsobena potřebám. V našem sortimentu máme pytle o rozměrech 500x650 mm, které pojme 20 kg, a 500x800 mm o kapacitě 25 kg. Pytle jsou vyrobeny z nízkotlakého polyetylenu LDPE o tloušťce 120 mikronů. Vyznačují se velkou odolností a pružností, takže zvládnou i větší zátěž. Abychom usnadnili třídění paliva, připravili jsme mnoho barevných variant (modrá, zelená, šedá, červená a mnoho dalších), abychom mohli například odlišit pytle na ekohrášek od těch na uhlí.

 4. Jaký pytel na uhlí ořech vybrat?

  Velikost pytle by měla být individuálně přizpůsobena potřebám. V našem sortimentu máme pytle o rozměrech 500x650 mm, které pojme 20 kg, a 500x800 mm o kapacitě 25 kg. Pytle jsou vyrobeny z nízkotlakého polyetylenu LDPE o tloušťce 140 mikronů. Vyznačují se velkou odolností a pružností, takže zvládnou i větší zátěž. Abychom usnadnili třídění paliva, připravili jsme mnoho barevných variant (modrá, zelená, šedá, červená a mnoho dalších), abychom mohli například odlišit pytle na ořech od těch na ekohrášek.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!