Pytle na stavební odpad

Při výstavbě a renovaci interiérů vzniká mnoho odpadů, které je nutné průběžně odstraňovat. Skvělým řešením jsou silné, odolné a pružné pytle na sutiny, nezbytné také během stavebních prací pro přepravu sypkých a pevných stavebních materiálů. Tyto pytle lze také využít k uskladnění zahradnických materiálů - jsou určeny k mnohonásobnému použití.

Plastové pytle na sutiny jsou velmi populární jak pro soukromé účely, tak pro firmy, které je využívají pro shromažďování průmyslových a po-rekonstrukčních odpadů. Můžete do nich vložit nejen sutiny, střepy keramických dlaždic, zbytky dřeva, ale také mokré odpady, jako jsou zbytky betonu, stěrky a vlhké odpady, protože jsou odolné proti pronikání vody. Tyto praktické pytle se dokonce osvědčí i pro skladování nábytku a sezónního oblečení, chrání je před prachem.

Pytle na stavební odpad

SILNÉ ZVÁRANIE A LDPE FÓLIA - Pytle na stavební odpad

Pytle na stavební odpady jsou vyráběny z plastových materiálů, konkrétně z fólie LDPE o tloušťce minimálně 100 mikronů. Můžete do nich vložit krabice, polystyrén a další materiály, aniž byste se obávali protržení. Jejich rozměry jsou 90x125 cm a černá barva zaručuje, že nebudou zaměněny s pytlí na topivo nebo zahradnickými pytlíky.

Pytle na stavební odpady mají silné a pevné svaření, které ovlivňuje trvanlivost produktu. Na druhé straně je lze zavázat provázkem, zašít a také trvale spojit pomocí profesionálního svařování, aby bylo možné odvézt odpadky ven. Neprasknou ani při balení ani při cestování, pokud je musíte přepravit na jiné místo.

Silné pytle na sutiny jsou vyráběny z fólie LDPE, což je nízkotlaký polyethylen s vysokou odolností proti poškození a dostatečnou pružností. Je to granulát, ekologická verze materiálu pocházejícího z recyklace, která je stejně trvanlivá a pružná jako původní verze.

Jako výrobce s mnohaletými zkušenostmi nabízíme stavební pytle na sutiny nejvyšší kvality, které lze zakoupit od jednoho kusu až po velkoobchodní množství, v závislosti na potřebách.

Často kladené otázky

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!