Pytle na pneumatiky

FÓLIOVÉ PYTLE PRO SKLADOVÁNÍ PNEUMATIK

Nabízíme vysoce kvalitní pytle na pneumatiky určené k jejich skladování a přepravě. Mohou být použity jak v profesionálních vulkanizačních dílnách, které se starají o dobro zákazníka, tak pro domácí použití. Ideální jsou v případech, kdy je nutné skladovat pneumatiky mezi sezónami.

Pytle na pneumatiky

PYTLE NA PNEUMATIKY OD VÝROBCE

Nabízíme standardní velikost i možnost výroby produktu na míru. Naše produkty jsou dostupné v různých barevných variantách, aby vyhovovaly požadavkům všech zákazníků.

VYSOKO KVALITNÍ PYTLE NA PNEUMATIKY

Pytle na pneumatiky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního regranulátu, což jim dodává vysokou pevnost a odolnost proti prasknutí nebo propíchnutí. Do pytlů se vejde dvě pneumatiky, o které se starají během neaktivního období. LDPE fóliové pytle se vyznačují silným svárem, což zaručuje bezpečné skladování a přepravu.

JAK SKLADOVAT PNEUMATIKY

Pneumatiky by měly být správně skladovány, aby mohly sloužit v další sezóně. Kromě nákupu pytlů je třeba se postarat o podmínky v prostoru. Mělo by být suché, chladné a větrané, s teplotou udržovanou v rozmezí -5 až 30 stupňů C. V blízkosti nesmí být zařízení způsobující jiskření ani elektrické výboje. Také nejsou doporučovány zdroje tepla nebo jiná elektrická zařízení, která by mohla způsobit nevratné změny na molekulární struktuře gumy.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!