Pytle na odsávání pilin

Oferujeme vysokokvalitní fóliové pytle na odsávání pilin, prachu a třísek. Pytle na piliny jsou vyrobeny z pevné LDPE fólie z nejvyšší kvality regenerátu určeného pro filtraci prachu. Jsou určeny k sběru a skladování odpadů a najdou uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu, např. ve stolařských dílnách při odsávání odpadů vznikajících při výrobě nábytku. Naše produkty jsou kompatibilní s odsavači většiny známých výrobců, jako jsou Holzman, Holzstar, Robland, ABS a další, ale na přání můžeme vyrobit také pytle na odsávání pilin přizpůsobené individuálním parametrům.

Pytle na odsávání pilin

Piliny se používají jako palivo v topných systémech a dokonce i v zahradnictví, proto je důležité se postarat o jejich bezpečnou dopravu a nejvyšší kvalitu. Pytle na piliny můžete svařovat nebo vázat, abyste chránili jejich obsah.

PRŮHLEDNÉ PYTLE NA PILINY

Pytle na odsávání pilin jsou vyráběny z průhledné, transparentní LDPE fólie o tloušťce 140 mikrometrů, což usnadňuje posouzení míry jejich naplnění a obsahu. Naše výrobky se vyznačují silným svařem. Fóliové pytle na odsávání pilin mají hlavně průměr 650 mm, ale po kontaktu s námi je možné objednat i jiné rozměry. Nabízíme také individuální tisky na fólii, které mohou mít až šest barev v závislosti na použité technologii.

VYSOKÁ KVALITA PYTLE NA ODSÁVÁNÍ

Produkty v nabídce Folmi se vyznačují vysokou pevností a trvanlivostí, díky čemuž slouží v mnoha profesích v každodenní práci, např. ve stolařských dílnách a výrobcích nábytku. Pytle na štěpku jsou řádně navrženy s ohledem na tloušťku a tvar a jsou vhodné pro opakované použití, což přináší úspory pro každý podnik. Mohou unést i desítky kilogramů pilin! Pytle na odsávání pilin jsou mimořádně silné a odolné a vyznačují se velmi silným svařem. Pytel na odsávání je k dispozici již od jednoho kusu nebo balený kolektivně.

Při objednávce většího množství pytlů na odsávání pilin je možnost jednání o ceně. Těšíme se na vaši spolupráci při přípravě individuální cenové nabídky.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!