Pytle na odpadky

V naší nabídce najdete robustní pytle pro tříděný sběr odpadu různých objemů a barev, takže je bez problémů můžete přizpůsobit svým potřebám. Pytle na odpadky z LDPE fólie jsou známým a široce používaným řešením, které pomáhá pečovat nejen o čistotu, ale také o životní prostředí.

VÝROBCE PYTLŮ NA ODPADKY

Jako výrobce pytlů na odpad nabízíme vysoce kvalitní pytle na odpad z LDPE fólie pro tříděný sběr odpadu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní recyklované fólie. Vyznačují se výjimečnou odolností, jsou vhodné pro veškerý odpad, i ten těžký.

Pytle na odpadky

PYTLE NA TŘÍDĚNÝ ODPAD

Pytle na odpadky se doporučují jak pro tříděný, tak pro směsný odpad. Snadno pojmou velkou hmotnost plechovek, plastů nebo skla, protože pytle vyrábíme z nejkvalitnějšího regranulátu. Díky této skutečnosti jsou pytle odolné a pevné. Pytel na odpadky je vyroben ze silné LDPE fólie, takže je vysoce odolný proti protržení. Pytle na odpad jsou pružné a odolné. Pytle pro tříděný sběr odpadu jsou k dispozici v různých velikostech.

TŘÍDĚNÍ ODPADU - PLASTOVÉ PYTLE RŮZNÝCH VELIKOSTÍ

V závislosti na potřebách a velikosti popelnice můžeme pro tříděný sběr odpadu použít různě velké odpadové pytle. Malé pytle budou vhodné pro použití v domácnosti nebo na všech místech, kde se používají menší popelnice. Větší pytle se budou dobře hodit i při každodenním používání, např. při rekonstrukcích nebo stěhování. Velké pytle na odpad budou nepostradatelné také ve velkých firmách, protože se vyznačují vysokou pevností a robustním těsněním.

Pytle na odpadky


SILNÉ PYTLE NA ODPADKY – VÝROBCE Z POLSKA

Naše sáčky na odpadky vyrábíme z LDPE fólie, která se vyrábí z regranulátu získaného při zpracování plastů. Toto řešení je výhodné jak z hlediska vysoké trvanlivosti plastových pytlů a šetrnosti pytlů k životnímu prostředí, vyplívající z opětovného používání plastového odpadu. V průběhu let jsme v reakci na potřeby našich zákazníků neustále rozšiřovali nabídku zboží. V současné době jsme výrobcem pytlů na odpadky, pytlů na různé druhy paliv (např. uhlí, ekohrášek), potištěných plastových pytlů, pytlů na odpadky, pytlů pro jiné účely, pytle na suť a další typy fóliových výrobků. Cena pytlů závisí mimo jiné na počtu objednaných pytlů na odpadky – výrobce Folmi zaručuje, že pro zákazníky připraví konkurenceschopnou, individuální nabídku.

FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 1. Co je LDPE fólie a jaké má vlastnosti?

  Polyetylen PE je plastový materiál, který se vyrábí polymerací etylenu. Polyethylenová fólie LDPE (zkráceně low density PE) je materiál s nízkou hustotou, který má široké využití v mnoha průmyslových odvětvích, logistice a dopravě. Hlavními vlastnostmi takové fólie jsou její roztažitelnost, odolnost vůči vlivům počasí a teplem smrštitelné vlastnosti. Polyetylen je také odolný vůči vodní páře, vlhkosti a kyselinám, zásadám a soli. Polyethylenové fólie jsou v průmyslu oblíbené, protože jsou extrémně odolné proti poškození, jsou praktické a zároveň cenově atraktivní. Široká škála dostupných produktů umožňuje výběr řešení na míru potřebám podniků v různých odvětvích trhu. Oblíbené jsou jak tradiční silnější LDPE fólie, tak ekologické verze z regranulátu.

  Jsou pytle z LDPE fólie odolné?

  Ano, pytle z LDPE fólie mají velmi vysokou odolnost, fólie je měkká, pružná a těžko se poškozuje. LDPE fólie se samozřejmě nepoužívá pouze pro výrobu plastových pytlů, ale také při výrobě příslušenství pro plachtění, horolezectví nebo rybaření. LDPE fólie se také často používá jako izolace a používá se také při skladování a přepravě zboží.

  Fólie se používá také pro upevnění palet nebo skladování odpadu. LDPE fólie se také hodí pro výrobu těžkých pytlů s odpadem, a to i pro skladování odpadu s obsahem ostrých předmětů (např. rozbitého skla, kovu).

 2. Pro jaký odpad jsou LDPE pytle určeny?

  Pytle na plasty: pytle usnadní efektivní třídění plastů v domácnosti i v podniku. Pytle na sklo: pevné a robustní pytle z LDPE fólie jsou vhodné pro separaci skla, včetně rozbitého skla, aniž by hrozilo riziko proříznutí nebo protržení sáčku. Pytle na kov: odolnost pytlů umožňuje sběr i velkých hmotností separovaných plechovek a kovů bez rizika možného proříznutí a protržení pytle.

 3. Jsou pytle z LDPE fólie šetrné k životnímu prostředí?

  Ano, pytle z LDPE fólie, vyrobené z regranulátu jsou ekologickým řešením, protože regranulát použitý při jejich výrobě pochází z recyklace – procesu zpracování plastů. Toto řešení snižuje množství plastů, které se dostávají do běžného oběhu. Odpad se čistí, suší a mele ve speciálním mlýně. Následně je umístěn v extrudéru, který materiál přemění na granulát. Recyklaci odpadů často provádějí výrobci LDPE, kteří výsledný regranulát používají pro výroba pytlů, fóliových obalů, pásek a dalších výrobků.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!