PYTLE NA MÍRU

V nabídce společnosti Folmi najdete velké igelitové pytle vyrobené z folie LDPE, které jsou ideálním řešením pro balení a přepravu zboží o nestandardních rozměrech a tvarech. Přizpůsobení rozměrů pytlů individuálním potřebám zákazníka zajistí optimální využití přepravního prostoru nebo skladovacího prostoru. Zaručujeme vysokou kvalitu našich výrobků, rychlé dodání a atraktivní cenu.

Charakteristika nestandardních pytlů

Pytle z folie s nestandardními rozměry se nejčastěji vyrábějí z folie LDPE (polyethylenu nízké hustoty). Tento druh folie se vyznačuje pružností a vysokou pevností, a proto je odolný proti roztržení. Její tloušťka obvykle činí 20 až 200 mikronů, proto se folie LDPE skvěle hodí k balení různých produktů - od kamenů a sutin až po piliny a dokonce i potraviny.

Výrobky z folie LDPE jsou také odolné vůči vlhkosti a chemikáliím, a právě proto lze do nich balit chemické nebo farmaceutické výrobky.

Velké igelitové pytle - použití

Velké igelitové pytle z folie LDPE jsou univerzální a praktické obaly, které se osvědčí v mnoha odvětvích. Díky své pevnosti a pružnosti tyto pytle zajišťují bezpečnost při přepravě a skladování různých produktů.

V potravinářském průmyslu se často používají k balení a skladování suchých výrobků, například zeleniny nebo ovoce.

V chemickém průmyslu se tyto pytle používají k přepravě chemikálií, hnojiv, pesticidů, barev, laků atd.

V stavebnictví se velké igelitové pytle používají k ukládání a přepravě mnoha stavebních materiálů, jako jsou písek, sutiny, štěrk, cement atd.

V zahradnictví se používají k přenosu sazenic rostlin nebo semen. Průmyslové velké pytle se také používají k ukládání odpadu nebo skladování tkanin.

Velké igelitové pytle z folie LDPE jsou tedy pohodlným a bezpečným řešením pro přeprání a skladování produktů, zejména těch s nestandardními rozměry.

Průmyslové velké igelitové pytle - vyberte si produkt pro sebe!

Jsme schopni vyrobit průmyslové igelitové pytle nebo pytle pro osobní použití téměř na jakýkoliv rozměr, takže budou vyhovovat potřebám podniku a daného odvětví. Mohou to být nejen tradiční pytle z plastů a granulátů, ale také pásky, rukávy, polo-rukávy, fólie listy, tzv. vložky, potisknuté rukávy a dokonce i pásky s tiskem pro balicí stroje.

Vyrábíme velké plastové pytle, které mohou být průhledné, aby bylo snadnější rozpoznat jejich obsah, a mohou být zabarveny téměř jakoukoliv barvou. Kromě toho vyrábíme aktivované fólie s tiskem s možností tisku až 6 barev pomocí flexografické technologie nebo jednobarevného tisku pomocí sitotisku.

Parametry - velké průhledné pytle a malé průhledné pytle:

FAQ

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!