Pytle na hnojivo

Hnojení rostlin je jednou z nezbytných činností prováděných zemědělci a zahradníky, zejména pokud hledají alternativní řešení. Díky tomu jsou plodiny zdravější a ekologičtější, ale celý proces vyžaduje použití vhodných komponentů. Pokud chcete zabalit hnojivo, což je organické hnojivo skládající se z hospodářských zvířat a podestýlky, budete potřebovat vhodné pytle.

Naše společnost se zabývá výrobou zahradnických pytlů z LDPE fólie, které se v této roli osvědčí vynikajícím způsobem. Vyznačují se vysokou pevností a mají silné svařování. Pytle na hnojivo budou skvělým řešením pro hnojivo z koní, kuřat, prasat nebo dobytka, které nachází různé využití. Kontaktujte nás pro další informace.

Pytle na hnojivo

ODOLNÉ PYTLE NA PŘÍRODNÍ HNOJIVO

Pytle na hnojivo vysoké kvality pomohou bezpečně přepravovat a skladovat téměř jakýkoli produkt. Vyznačují se vysokou odolností proti poškození, roztržení a silným svařováním. Můžete si vybrat mezi plochými pytlíky, pytlíky s bočními záložkami a zvážit i speciální potisk provedený flexotiskem, zejména pokud chcete prodávat přírodní hnojivo ve větších množstvích. Pytle na hnojivo z dobytka, koní nebo kuřat se liší tloušťkou, ale obvykle činí asi 85 mikronů, což je zajišťuje pevnost a zároveň pružnost. Zachovávají své vlastnosti i při nízkých teplotách. Mohou být barveny do libovolné barvy, takže při prodeji různých produktů je snadno rozeznáte.

PYTLE NA HNOJIVO Z DOBYTKA, KUŘECÍ, KONĚ PŘÍMO OD VÝROBCE

Pytle na hnojivo z kuřecího, koněčího a dalšího druhu přírodního hnojiva lze snadno uzavřít - např. pomocí horkového svařování nebo pevného provazu. Díky tomu jejich obsah nebude poškozen ani během přepravy a delšího skladování. Pytle na hnojivo jsou univerzální, takže je lze použít i pro jiné zahradnické účely - jako pytle na ostatní druhy hnojiv, rašelinu nebo půdu, přizpůsobujíc jejich tloušťku situaci.

FAQ

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!