Plastové pytle

Potřebujete pytle na tuhé palivo, odpad nebo silniční sůl? Jako výrobce sáčků a pytlů z LDPE jsme pro vás připravili širokou škálu kvalitních výrobků, které jsou určeny pro velmi širokou škálu použití. Výrobou igelitových pytlů na tuhé palivo, zahradnických pytlů, pytlů na piliny, pytlů určených na pneumatiky a silniční sůl se zabýváme již několik let. Plastové pytle – velkoobchod Folmi může nabídnout různé barvy, velikosti a atraktivní ceny pro větší objednávky. Neváhejte si prohlédnout celou naši nabídku nebo nás kontaktujte – rádi vám poskytneme všechny potřebné informace.  

LDPE PYTLE – VÝROBCE S ŠIROKOU ŠKÁLOU PRODUKTŮ  


Jako výrobci plastových pytlů nabízíme širokou škálu výrobků vhodných pro domácí i komerční použití. Náš sortiment jsme rozdělili do kategorií, abychom vám usnadnili vyhledávání nejžádanějších produktů:  

PLASTOVÉ PYTLE FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 1. Z čeho jsou vyrobeny plastové pytle?

  Vyrábíme plastové sáčky z pružné a měkké LDPE fólie, která je ideální pro balení výrobků ve výrobních strojích. Vyznačuje se vysokou pevností a širokou škálou použití. Plastové pytle LDPE lze obarvit na jakoukoli barvu a lze na ně aplikovat libovolný potisk, aby se staly dokonalou reklamou pro vaši společnost.

 2. Jaké jsou nejdůležitější vlastnosti plastových sáčků LDPE?

  LDPE sáčky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, jsou pružné a nepoškozuje je pára, vlhkost, kyseliny ani soli. Polyethylenové fólie jsou rozšířené v mnoha průmyslových odvětvích, logistice a dopravě, protože jsou cenově atraktivní a praktické. Výrobky se dělí na silné plastové sáčky a ekologické verze z regranulátu.

 3. Pro jaké výrobky se LDPE sáčky používají?

  Jak můžete vidět z naší nabídky, plastové pytle lze mimo jiné použít k uskladnění domácího odpadu, zahradních produktů, palivového dřeva, pneumatik, silniční soli nebo pilin. Jejich využití je velmi široké, a proto jsou stále tak oblíbené.

 4. Je možné objednat plastové pytle s potiskem?

  Ano, pytle s potiskem je možné objednat. Vyrábíme je na vyžádání. S jejich pomocí můžete své firmě poskytnout další reklamu. Plastové sáčky s potiskem vznikají ve spolupráci s profesionálními grafiky a tiskaři – můžete si vybrat mezi vícebarevnými potisky a jednoduchými jednobarevnými potisky.

 5. Kolik stojí plastové pytle?

  Ceny našich produktů jsou k dispozici v jednotlivých kategoriích – stačí otevřít popis produktu a zobrazit cenu. Vyplatí se pozorně číst popis, protože například potištěné pytle nezahrnují cenu tiskařské formy, kterou je třeba do konečné kalkulace připočítat. Pokud si přejete zadat hromadnou objednávku, kontaktujte nás, abychom vám mohli nabídnout lepší ceny.

 6. Jak lze plastové pytle uzavřít?

  Plastové pytle, igelitové pytle anebo igelitové sáčky lze uzavřít různými způsoby. Klasický způsob uzavírání je pomocí silné lepicí pásky, která obal pevně uzavře. Lze je také tepelně zatavit a vytvořit tak trvalý vzduchotěsný uzávěr pro firemní použití. Dalším možným způsobem uzavření LDPE tašky je zavázání pomocí šňůrky nebo sponky.

 

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!