Matracová fólie

Specializujeme se na výrobu obalů a sáčků z LDPE fólie, které lze použít i pro profesionální balení matrací. Fólia na matrace poskytuje vynikající ochranu proti prachu a vlhkosti, a chrání matrace také při renovaci a malování prostorů. Obal na skladováni matrace využijete ji také při stěhování – účinně a rychle zabalíte výrobek, místo abyste ztráceli čas natahováním stretch fólii dokola výrobku. Igelitové pytle na matrace se osvědčí také když skladujete své výrobky například na půdě nebo ve sklepě a chcete mít jistotu, že neztratí své vlastnosti.

Naše společnost pro vás může připravit igelitový pytel na matraci v téměř libovolné velikosti a tvarovaný tak, aby odpovídal velikosti matrace. Máte zájem o obal na matraci pro jednu osobu nebo třeba na velkou dvoulůžkovou matraci se značnou tloušťkou? Kontaktujte nás pro vyřízení objednávky.

OCHRANNÁ FÓLIE NA MATRACI – BEZPEČNÁ PŘEPRAVA

Fólie použité na potah matrace jsou vyrobeny z LDPE fólie, se kterou se setkáváme téměř všude. Díky svým optimálním bezpečnostním vlastnostem a vysoké odolnosti proti roztržení a propíchnutí je vhodná pro použití v mnoha oblastech. Vyrábí se z polyetylenu s nízkou hustotou, takže je odolný vůči alkáliím, solím a kyselinám. Obal na uskladnění matrace vyrobený z tohoto materiálu účinně ochrání vaši matraci např. před vplyvem počasí během přepravy, proti poškození konstrukce a dalším škodlivým faktorům. Je to skvělá alternativa k ovíjení produktu stretch fólii, díky čemu zkrátíte čas balení zboží, např. při balení objednávek z internetového obchodu.

FÓLIE PRO MATRACE PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Ochrannou fólii na matraci lze používat i denně jako ochranu před vlhkostí a pronikáním prachu. Stačí na ni položit prostěradlo a nemusíte se obávat, že by látka nasákla potem nebo jinými nežádoucími látkami. Fólie na dětskí matrace bude vynikající volbou pro menší děti, díky níž se vyhnete i každodennímu praní bavlněného potahu. Je bezpečná, všestranně použitelná, o čemž svědčí i široké využití fólie v potravinářském průmyslu. Matracová fólie je netoxická, bez zápachu. Je bezbarevní nebo může být tónovaná v barvě podle vašeho výběru. V takovým provedení získává zcela novou tvář. Jedná se o osvědčené řešení nejen pro soukromé použití, ale také je to řešení pro majitele obchodů s matracemi, které jsou k dispozici zákazníkům k vyzkoušení.

FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY

  1. Jaké jsou výhody používání ochranné fólie na matrace?

    Ochranná fólie chrání matraci při přepravě a skladování, takže se nemusíte obávat o její bezpečnost při stěhování nebo skladování, např. na podlaze podkroví. Na druhou stranu ji lze používat denně a chránit matraci před poškozením, nečistotami, vlhkostí a prachem, což má pozitivní vliv na úroveň spánkové hygieny. Je však třeba pamatovat nejen na silnější prostěradlo, ale také na další potah, zejména pro děti.

  2. Je ochranná fólie na matraci bezpečná pro děti?

    Obal na matraci se vyrábí z LDPE fólie, která se používá mimo jiné v potravinářským průmyslu. Jedná se o netoxický, univerzální materiál, který při kontaktu s lidským tělem nemá žádné negativní důsledky. Samozřejmě pro nejmenší děti je vhodné k prostěradlu přiložit bavlněný potah, aby se zvýšil pocit pohodlí. Dětský matracový potah je navíc odolný proti mechanickému poškození, takže vydrží déle.

  3. Je ochranná fólie na matraci voděodolná?

    Ano, obal na matraci vyrobený z LDPE fólie je nepromokavý, takže jej můžete bez obav použít k přepravě matrace při srážkách. Lze ji také použít při renovačních a malířských pracích, kdy hrozí riziko znečištění a zaprášení. Kromě toho si zachovává své vlastnosti i při nízkých teplotách. LDPE fólie jsou nepropustné pro vodní páru a vodu.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!