Igelitové pytle na oblečení

Zákazníci si všímají detailů, proto je důležité správně zabezpečit oblečení v prádelně, během přepravy nebo při skladování v oděvním obchodě. Naše firma nabízí odolné igelitové pytle na oblečení, které jsou odolné proti znečištění a perfektně ochrání bundy, kabáty, šaty a další kusy oděvu před vzájemným kontaktem. Pytle na oblečení do prádelny se vyznačují vhodnou elasticitou a jsou vyráběny z odolného LDPE. Pokud si zvolíte pytle na oděvy z naší nabídky, budete mít jistotu, že oblečení bude chráněno během přepravy a nebude poškozeno například kvůli kontaktu s jinými produkty. Igelitové obaly na oděvy perfektně fungují v mokrých podmínkách. Díky použití vysoce kvalitních materiálů (nepronesou) nepropustí vlhkost, nevstřebávají špínu, prach ani chemické zbytky. Jednorázové pytle na oblečení jsou ideálním řešením také pro lékařské ordinace, chemické závody a továrny a dokonce i nemocnice, aby se chránilo nepoužívané oblečení před různými látkami.

PRODUCENT (IGELOVÝCH) IGELITOVÝCH PYTLŮ NA OBLEČENÍ

Igelitové pytle na oblečení se hodí také při stěhování, zabezpečování a přepravě obleků, košil, šatů a dalších elegantních oděvních kusů. Takové foliové obaly na oblečení používají také krejčovské dílny, které chtějí nabídnout zákazníkům nejvyšší kvalitu svých služeb. Plastové pytle na oblečení jsou jednorázové produkty, které jsou k dispozici k objednání v různých velikostech. Doporučujeme transparentní fóliové obaly na trička, díky nimž můžete snadno vidět obsah a ujistit se, že (tam) uvnitř je cílový produkt.

FAQ

  1. Z čeho jsou vyráběny igelitové pytle na balení oblečení?

    Každý pytel na oblečení je vyroben z LDPE, což je polypropylen s nízkou hustotou. Díky tomu je velmi průhledný a bez zápachu. Ochranné igelitové pytle na oblečení jsou optimalizovány pro maximální odolnost proti průrazu a elasticitu.

  2. Jak lze použít ochrannou fólii na oblečení?

    Igelitové pytle na oblečení nabízené naším obchodem mohou být použity jako pytle na oblečení do zavazadel, při skladování oblečení v prádelně, u krejčové a také doma k ochraně oděvů před prachem. Pytle na oblečení z fólie se používají všude tam, kde hrozí riziko znečištění, poškození materiálu a proniknutí zápachu nebo chemikálií.

  3. Jaká jsou dostupná tloušťka ochranné fólie na oblečení?

    Průhledné igelitové pytle na oblečení jsou vyráběny na objednávku zákazníka. Mohou mít tloušťku od 20 až do 200 mikronů a jejich šířka je přizpůsobena potřebám. Pytle na skladování oděvů mají nejčastěji tloušťku v rozmezí 20-40 mikronů.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!