Fóliové rukávy pro svařováni

Nabízíme igelitové rukávy pro svařování vyrobené z vysoko průhledné fólie, která je navinuta na papírovou roli. V naší nabídce najdete různé velikosti, hmotnosti a tloušťky, které je vhodné přizpůsobit individuálním požadavkům.

VYSOKO KVALITNÍ FÓLIOVÝ RUKÁV NA BALENÍ

Fóliový rukáv pro svařování je široce používán v průmyslu a také v potravinářských, oděvních nebo chemických odvětvích. Je důležité vědět, že se jedná o počáteční fázi výroby tašky, protože je otevřený z obou stran a navinutý na roli, což umožňuje balení i podlouhlých předmětů.

FÓLIOVÝ RUKÁV VÝROBCE

Fóliový rukáv je vhodný pro mnoho modelů svařovacích strojů, umožňuje snadné a těsné vakuum balení nebo svařování potravin. To prodlužuje čerstvost produktů. Fóliové rukávy umožní zmrazování potravin v porcích, což šetří místo v mrazničkách a ledničkách. Jsou také bez BPA, vhodné pro vaření v podtlaku.

FOLIE PRO SVAŘOVÁNÍ

Fóliový rukáv umožňuje rychlé, přesné a pevné balení mnoha produktů. Je odolný proti mechanickému poškození, elastický a odolný vůči vlhkosti, znečištění a mnoha chemickým sloučeninám. Jako výrobce umožňujeme také personalizaci našich produktů. Fóliový rukáv s potiskem bude skvělým nápadem na reklamu vaší firmy. Potřebujete produkt bezbarvý nebo možná ve zvolené barvě? Cena fóliového rukávu se bude lišit v závislosti na zvolených parametrech.

FAQ

 1. Jak balit produkty do fóliového rukávu?

  Produkty stačí vložit do fóliového rukávu a svařit horní a dolní část speciální svařovací jednotkou, uzavírajíc tak jeho obsah bezpečně. Obvykle se používá jednoduché sváření, ale obsah lze také zabezpečit dvojitým svářením. Do fóliového rukávu lze také vložit produkty a zabalit ho na skládací stranu, přilepením otevřených okrajů páskou, ale stojí za to mít na paměti, že takový způsob nezaručuje 100% těsnost.

 2. Co je dolní rovný (svař) svár ?

  Dolní rovný (svař) svár je nejčastěji používaný typ sváření. Fóliový rukáv je tak uzavřen z jedné strany - musíte nechat alespoň několik milimetrů fólie od svařování, aby byla zajištěna jeho pevnost.

 3. Jak vypočítat průměr fóliového rukávu?

  Pokud chcete vypočítat průměr, musíte nejprve vypočítat obvod, který je dvojnásobkem šířky. Nyní stačí tento výsledek vydělit 3,14.

 4. Jakou šířku fóliového rukávu objednat, pokud má produkt určitý průměr?

  Musíte jednoduše změřit průměr fóliového rukávu podle vzorce uvedeného v předchozí otázce a přidat několik milimetrů, aby se (věc) produkt pohodlně (vešla) vešel do obalu.

 5. Jak se měří tloušťka fólie?

  Tloušťku fólie měříme speciálním nástrojem nazvaným mikrometr nebo mikrometrem. V domácích podmínkách je téměř nemožné změřit tloušťku fólie bez odpovídajícího nástroje. Při udávání tloušťky fóliového rukávu uvádíme tloušťku jednotlivé vrstvy fólie.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!