Fóliové sáčky s potiskem

Chcete se vyniknout nebo se postarat o další reklamu své firmy? Vyberte si sáčky s potiskem, které stejně jako naše další produkty jsou vyráběny z prvotřídního surového materiálu nebo vysoce kvalitního regranulátu. Díky odolnosti a silnému svařování budou ideální na uhlí, ekopelety, pelety a další sypké materiály používané v mnoha odvětvích průmyslu. Nabízíme průhledné fólie i fólie barvené na jakoukoli barvu.

VYSOKO KVALITNÍ POTISKY VYTVOŘENÉ VE SPOLUPRÁCI S GRAFIKY

Fóliové sáčky s potiskem nabízené naší firmou uspokojí nejnáročnější zákazníky. Fóliové sáčky s potiskem nejenže získávají na estetickém vzhledu, ale také umožňují lepší vnímání produktu a zároveň jsou skvělou reklamou pro firmu. Díky spolupráci s profesionálními grafiky získáte návrh potisku, který očekáváte. Naše firma poskytuje v této oblasti poradenství a odborné služby, od přípravy návrhu, přes zavádění změn v návrhu, až po schválení a vytvoření tiskových matic. Nabízíme vícebarevné i jednoduché a čitelné jednobarevné potisky.

Srdečně Vás zveme k kontaktu pro získání detailní nabídky!

FAQ

 1. Jak je potisk na sáčky aplikován?

  Potisk na sáčky se aplikuje dvěma technikami - jednobarevný technikou sítotisku a vícebarevný (až 6 barev) technikou flexotisku. První metoda spočívá v průtlačení barvy přes matici a zakrytí vybraných ploch pro vytvoření cílové šablony. Flexotisková technika je technika vypuklého tisku, která využívá tiskových forem a rychleschnoucích tekutých barev - umožňuje provedení potisku i na nerovném povrchu.

 2. Jaké rozšíření by měl mít soubor pro tisk?

  Soubory použité pro tisk by měly být dodávány ve formátu (rozšíření) minimálně PDF nebo Corel. V jiném případě nebude možné je použít na balení. Můžeme je převést do požadovaného formátu, ale je to dodatečná služba realizovaná ve spolupráci se studiem grafickým.

 3. Musím mít vlastní návrh potisku?

  Můžete poskytnout vlastní návrh potisku obsahující logo, název zboží nebo jiné prvky, ale to není jediná možnost. Spolupracujeme s profesionálním grafickým studiem, které nabízí možnost vytvoření jakéhokoli návrhu dle informací poskytnutých zákazníkem.

 4. Proč bych měl používat sáčky s potiskem?

  Sáčky s potiskem se stávají další reklamou firmy, zejména pokud je na ně naneseno logo. To zvyšuje povědomí a přitahuje další potenciální zákazníky. Sáčky s potiskem jsou skvělým prvkem marketingové kampaně firmy. Potisky také pomáhají klasifikovat obsah sáčků, zejména pokud barevné rozlišení nestačí.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!