Fólie pytle na pelety

Pytle na pelety jsou bezbarvé, co je velmi dobrým řešením z pohledu kupujícího topivo, protože může ihned posoudit kvalitu pelet balených do sáčku. Pytle na pelety můžete objednat s potiskem nebo bez, jak jako jednotlivá osoba, tak i pro společnost ve větším množství.JAKÉ PYTLE NA PELETY VYBRAT?

Jedním z nejdůležitějších kritérií, které by měly pytle na pelety splňovat, je samozřejmě odolnost. Spolehlivý materiál je zárukou, že pytel na pelety se během dopravy neroztrhne, bez problémů unese váhu zboží a nebude poškozen během skladování. V závislosti na potřebách jsou k dispozici fóliové pytle na pelety, které dokážou unést 15 kg nebo 25 kg topiva.

JAK BALIT PELETY?

Pelety jsou topivo ve formě regranulátu. Nejběžněji používaným řešením pro jejich balení jsou právě speciální pytle na pelety. Jsou velmi praktickým a pohodlným způsobem skladování topiva. Dalším užitečným řešením, zejména pokud máme více pelet k balení, jsou speciální svařovací stroje pro pytle. Pro pohodlné použití je třeba při nákupu věnovat pozornost šířce topné lišty.

JAK SKLADOVAT PELETY?

Stejně důležité jako balení pelet je jejich správné skladování. Především je třeba pytle na pelety spolu s obsahem chránit před vlivem povětrnostních podmínek, především vlhkosti. Nejlépe je, když mohou být skladovány přímo v kotelně nebo v její blízkosti. Pro udržení správné úrovně bezpečnosti je třeba pamatovat na to, že místnost, kde budou umístěny plné fóliové pytle na pelety, musí splňovat podmínky požární ochrany. Musíte také mít na paměti, že s pytli na pelety je třeba zacházet opatrně. Nejde o jejich poškození, ale o samotné topivo, které při přenášení z místa na místo může být rozdrceno a začít vydávat prach.


PROČ POTISK NA PYTLI NA PELETY

Obaly na různé typy produktů jsou často plochou, kterou lze moudře využít. Současná dostupná technologie znamená, že pytle na pelety nemusí být jednobarevné, ale je možné na ně vytisknout informační nebo reklamní texty. Například na takovém pytli může být informace s názvem společnosti, adresou nebo jiné kontaktní údaje, jako je telefonní číslo nebo e-mailová adresa. Stojí za to také vybrat barvu potisku. Pytle na pelety s potiskem usnadňují kontakt a umožňují rychlejší šíření informací o vaší činnosti, což se následně projeví na nárůstu počtu zákazníků.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!