FÓLIE

Nabízíme širokou škálu výrobků, které lze použít pro soukromé účely, ale také v mnoha průmyslových odvětvích. LDPE nepropustná fólie vhodně chrání jakékoli zboží a poskytují pocit bezpečí při přepravě a skladování.  

VÝROBCE LDPE FÓLIE

Jsme přímým výrobcem obalů z plastové fólie LDPE, která se vyznačuje odolností a vysokou pevností. Jako výrobce silné fólií LDPE na balení, nabízíme vysoce diferencované výrobky z hlediska šířky, výšky, tloušťky a složení, které splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků. Máte zájem o potištěné folie? Nabízíme různé druhy potisku a pomoc při přípravě grafických návrhů pro personalizaci pytlů a tašek, které se stanou prostředkem propagace vaší společnosti.  
  

FÓLIOVÝ RUKÁV, POLOVIČNÍ RUKÁV A FÓLIOVÁ PÁSKA

V naší nabídce najdete také další LDPE průmyslové igelitové fólie online, například fóliový rukáv, který se používá především v potravinářském, oděvním a chemickém průmyslu. Jedná se o počáteční fázi pytle – otevřený na obou stranách, srolovaný, umožňující zabalit malé i dlouhé předměty. Umožňuje snadné a těsné tepelné utěsnění nebo vakuové balení výrobků. Možná potřebujete více polovičních rukávů? Poloviční rukáv se liší tím, že se jedná o rukáv, který je naříznutý podél bočního okraje, což umožňuje rozprostření fólie v jedné vrstvě. Poloviční rukáv se s oblibou používá jako zahradní tunel. Fóliová páska je nejlepším produktem pro opravy tunelů.
  

OCHRANNÉ FÓLIE A DALŠÍ VÝROBKY OD VÝROBCE

Plánujete renovaci nebo vlastníte renovační a stavební firmu? Nabízíme fóliové dveře, které oddělují čisté a špinavé prostory a zabraňují vnikání prachu a nečistot. Nabízíme také strečové fólie potřebné k zajištění a znehybnění zboží během skladování a přepravy. Máme také igelitové fólie, známé také jako přepážky, které umožňují lepší umístění výrobků na paletě, izolují je a chrání je před vlhkostí, UV zářením, a dokonce i mechanickým poškozením. Prohlédněte si celou naši nabídku a vyberte si obalovou fólii, průmyslový alobal anebo role igelitové folie, která se osvědčí v mnoha situacích.  

Výhody polyethylenové fólie


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 1. Co je LDPE fólie?

  LDPE fólie (Low Density Polyethylene) nebo jinak také polyetylen s nízkou hustotou. Tento typ výrobku se používá hlavně k ochraně zboží před vlhkostí a nečistotami a lze jej také použít k vytvoření kompaktních obalů na paletách. LDPE fólie se vyznačuje značnou tloušťkou, která se v závislosti na použití projevuje vysokou pevností.

 2. Lze na fólie nanášet potisk?

  Ano – můžete si objednat obalové fólie LDPE připravené k tisku. Díky této možnosti můžete mít grafiku až v 6 barvách pomocí technologie flexotisku nebo v jedné barvě pomocí sítotisku.

 3. Jak dodat tiskový návrh?

  Návrh tisku nám můžete poskytnout e-mailem. Pokud je soubor příliš velký, můžete použít externí službu a poskytnout nám odkaz poté, co nás nejprve kontaktujete. Tiskový návrh není nutný – spolupracujeme s profesionálním grafickým studiem na vývoji nových návrhů nebo používáme materiály poskytnuté zákazníkem.

 4. Jak se tisk na fólie nanáší?

  Tisk se provádí technikou sítotisku, při níž se barva protlačuje přes šablonu, tj. plátno s částečně zakrytými plochami, které tvoří šablonu. Flexografický tisk je reliéfní tisková technika, která využívá rychleschnoucí tekuté barvy a tiskové desky. Výhodou této metody je, že tisk lze provést i v případě, že potištěný substrát není dokonale rovný. Typ tisku se vybírá na základě očekávání zákazníka.


Níže si můžete prohlédnout fotografie zobrazující průhlednost fólie v případě fólie z originálních plastových materiálů a regranulátu.

HLEDÁTE NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ?

Vyplňte formulář, připravíme nabídku přímo pro vás.

Nesprávně vyplněný formulář!

Formulář se nepodařilo odeslat!

Formulář byl odeslán!