Blog

2023-07-26

Fóliové sáčky ve stavebním průmyslu

Fóliové pytle najdou uplatnění v mnoha oborech, ale právě ve stavebnictví se ukazují jako mimořádně užitečné a je těžké si jakoukoli rekonstrukci představit bez nich. Pojemné a odolné pytle jsou užitečné v těch nejzřejmějších okamžicích, ale mohou se také hodit v méně očekávaných situacích. Pojďme tedy analyzovat roli stavebních pytlů, které je dobré mít u sebe při generálních opravách, ale i při menších renovacích.

2023-07-26

Normy a požadavky na fólii v potravinářském průmyslu

Každý výrobek, který přijde do styku s potravinami, musí splňovat přísné požadavky, a v případě potravinové fólie je to nesmírně důležité. Stretch fólie určená pro kontakt s potravinami je speciálně navržena pro balení a skladování potravin, poskytuje přímou ochranu a izolaci od vnějších faktorů.

2023-07-26

Mohou být plastové obaly ekologické?

Vědci a aktivisté nás již mnoho let varují před nadměrným ničením přírodního prostředí. V současné době, jako nikdy předtím, pociťujeme na vlastní kůži následky globálního oteplování a klimatických změn. Ekologie, péče o naše nejbližší prostředí a otázky ochrany životního prostředí jsou již hluboko zakořeněné v našem vědomí. Proto jsme si často kladli otázku, co ještě můžeme udělat, aby se budoucí generace těšily z toho, co máme.

2023-06-07

Průmyslové fóliové sáčky - využití v různých oborech

Plastové sáčky usnadňují lidem práci v různých oblastech života již léta. Průmysl je jednou z odvětví ekonomiky, kde velké průmyslové fóliové sáčky představují jednu z hlavních nástrojů každodenní práce. Relativně levné, odolné a multifunkční mají široké využití v různých oborech. Zamysleme se, k čemu konkrétně slouží a kde se s nimi nejčastěji setkáme!

2023-04-11

Balení peletu - co potřebujete?

Máte v plánu stát se výrobcem pelet a řešíte otázku, jak zajistit správné skladování materiálu? Připomeneme vám základní informace a tipy ohledně balení a skladování.